Wiadomości
W tym roku nie będzie diabelskiego koła i lodowiska na Centenary Square
Dwie największe atrakcje w Birmingham, w okresie świąt Bożego Narodzenia, zostały anulowane. W tym roku nie będzie diabelskiego koła i lodowiska na Centenary Square.Co roku te dwie atrakcje były ustawione na przeciwko ICC, Birmingham Rep i Library of Birmingham. Jednak £10m projekt przebudowy Centenary Square oznacza, że w tym roku nie ma na nie miejsca - donosi Birmingham Mail.
Rzecznik rady miejskiej w Birmingham powiedział: "Z powodu rozpoczętej przebudowy Centenary Square nie byliśmy w stanie znaleźć alternatywnego miejsca na tyle dużego, aby pomieścić lodowisko i diabelskie koło”.
Projekt przebudowy Centenary Square ma zostać zakończony dopiero na lato 2018 roku.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Trzecia fala upałów w Wielkiej Brytanii. Tym razem problemem będzie nie …

Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Różnica w koszyku sięga ponad…

Ta moneta 50p może być warta nawet 80 GBP. Sprawdź czy masz ją w portfe…

Tragedia w Wolverhampton. Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem na parkin…

Wielka Brytania: nawet 2672 GBP w lipcu. Cztery świadczenia z DWP i HMRC

Niektóre szkoły w UK zmieniają jutro godziny otwarcia. Rodzice muszą spr…

DWP potwierdza wypłaty do 300 GBP. Pieniądze trafią na konta bankowe w W…