Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Od poniedziałku roboty drogowe na odcinku autostrady M54
Od poniedziałku roboty drogowe na odcinku autostrady M54
W związku z koniecznością zainstalowania nowych barier na autostradzie M54, na odcinku tej trasy prowadzone będą roboty drogowe - podaje Birmingham Mail. W konsekwencji obowiązywać będą objazdy i ograniczenia prędkości.

Na odcinku M54 w pobliżu jej skrzyżowania z M6 wprowadzony będzie nowy limit prędkości wynoszący 40 mph. Umożliwi to remont, który będzie prowadzony jedynie nocą. Modernizacja zacznie się w poniedziałek 16 października i potrwa aż do świąt Bożego Narodzenia. Robotnicy będą pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 20:00-6:00.

Roboty dotyczą odcinka M54 ciągnącego się od zjazdu drugiego w pobliżu Wolverhampton do miejsca, gdzie autostrada krzyżuje się z M6. Drogowcy zaplanowali całkowite zamknięcie prowadzącej na zachód jezdni M54 oraz drugiego pasa nitki wschodniej.

Dodatkowo zablokowane będą pasy zjazdowe i wjazdowe przy zjeździe pierwszym prowadzącej na zachód jezdni M54, pas zjazdowy przy zjeździe drugim zachodniej nitki autostrady oraz znajdujący się na północnej nitce wjazd prowadzący z M6 na zjeździe 10a na zachodnią nitkę M54.

Ruch zostanie przekierowany na A1449 na zjeździe drugim M54 oraz na zjazd dwunasty M6 w Galley.
środa, 11 października 2017 08:27
 



Czytaj poprzedni artykuł:
May nie może zagwarantować statusu imigrantów, jeśli nie będzie porozumienia z Brukselą
  Czytaj następny artykuł:
W Birmingham nawet 10-latkowie padają ofiarami napaści przy użyciu noża