Wiadomości
Brytyjczycy walczący w szeregach ISIS muszą zostać zabici
Jedynym sposobem na rozprawienie się z Brytyjczykami, którzy wyjechali do Syrii, aby walczyć po stronie Państwa Islamskiego, jest zabicie ich - uważa minister ds. rozwoju międzynarodowego.

Rory Stewart mówi, że konwertyci wyznają „ekstremalnie nienawistną doktrynę” i w związku z zagrożeniem, jakie stwarzają dla brytyjskiego społeczeństwa, muszą się liczyć z tym, że zostaną zabici. W ciągu trwającego sześć lat konfliktu setki obywateli Wielkiej Brytanii wyjechało do Syrii, aby wstąpić w szeregi islamskich fanatyków z ISIS.
Minister dodaje, że są to bardzo trudne kwestie moralne, ale ci ludzie swoim postępowaniem pokazali, że odcinają się całkowicie od brytyjskiego rządu.
Stewart, który jest byłym dyplomatą, dodał jeszcze, że konwertyci walczący po stronie Państwa Islamskiego nie mają żadnych zahamowań - zabijają ludzi strzelając im w tył głowy, pojmują jako zakładników kobiety i dzieci, torturują i mordują innych, ponieważ przemocą chcą zaprowadzić odpowiadający im porządek.
poniedziałek, 23 października 2017 07:46
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC ostrzega pracowników w Wielkiej Brytanii. Możesz odzyskać pieniądze…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkowe pieniądze prze…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii masowo wypłacają oszczędności emerytalne w …
Wielka Brytania. Miliony pracowników mogą stracić na zmianach w ulgach p…
Wielka Brytania szykuje rewolucję w płatnościach. Limit 100 GBP płatnośc…
Największe supermarkety w Wielkiej Brytanii mogą wydłużyć godziny otwarc…
Brytyjczycy w szoku po nieudanym teście alarmu narodowego. Tysiące telef…