Wiadomości
Po śmierci nastoletniego chłopaka urzędnicy cofnęli licencję The Rainbow Venues
Birmingham City Council poinformował, że podkomisja licencyjna cofnęła licencję działającemu w Digbeth The Rainbow Venues.
Birmingham City Council poinformował, że podkomisja licencyjna cofnęła licencję działającemu w Digbeth The Rainbow Venues.Decyzję podjęto w związku ze zgonem 19-letniego mężczyzny. Michael Trueman zmarł w poniedziałek 30 października po zażyciu w lokalu dawki nielegalnej substancji MDMA. Stało się to podczas halloweenowej imprezy.
To tragiczne zdarzenie jest drugim związanym z narkotykami incydentem dotyczącym The Rainbow Venues, które miało miejsce w ciągu ostatnich dwóch lat. Poprzednio, w trakcie imprezy sylwestrowej w 2015 roku zmarł 18-letni Dylan Booth. Chłopak zażył esctasy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polacy skazani na więzienie za udział w proteście w Liverpoolu | Czytaj następny artykuł: Trump do May: skup się na islamskim terroryzmie, a nie na mnie |
Gorące Tematy
Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Polska oferuje nawet 2,37 mln zł dla powr…
Ryanair przywraca dwie utracone trasy z Wielkiej Brytanii do Polski i og…
Home Office zapłaci 3000 GBP za dobrowolny powrót z UK do Polski. Kwota …
Dzieci urodzone w Wielkiej Brytanii mogą zostać deportowane. Rząd zapowi…
Co zrobić, gdy ktoś zablokuje twój podjazd? Brytyjska policja wyjaśnia z…
„Pracować się nie opłaca”. Brytyjka od sześciu lat na Universal Credit t…
Ryanair ogłasza nową trasę z Wielkiej Brytanii do Polski






