Wiadomości
Ważne: Policja poszukuje zaginionej Polki z Frankley.
Policja poszukuje zaginionej 16-letniej Sandry Janczyk z Frankley.Sandra, czasami spędza swój czas w Handsworth, Winson Green i Birmingham City Center, w tym w Bullring Shopping Center.
Polka ma około 170cm wzrostu i jest średniej budowy. Ma długie, proste i ciemne włosy, zielone oczy i jasną karnacje.
Sandra była ostatnio ubrana w czarny płaszcz i dżinsy. Dziewczyna ma zazwyczaj wiele kolczyków na uszach, ale nie jest pewne czy obecnie ma włożone jakieś kolczyki.
Każdy, kto widział nastolatkę, lub wie gdzie może ona przebywać proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 12-latek zmarł na sepsę po zdiagnozowaniu u niego grypy | Czytaj następny artykuł: 17-latek oskarżony o zamordowanie mężczyzny z Walsall uznany za winnego |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza zmiany w prawie pracy. Nowe zasady chorobowego…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. Z…

Pełna lista dni Bank Holiday w Wielkiej Brytanii w 2026 roku

Paraliż podróży w Wielkiej Brytanii. Wszystkie pociągi Eurostar odwołane…

Od nowego roku droższe loty z Wielkiej Brytanii. Nowy podatek uderza w l…

Duży supermarket rozdaje darmowe owoce w Wielkiej Brytanii. Akcja rusza …

Bank Anglii ostrzega właścicieli domów. Co wydarzy się z ratami kredytów…