Wiadomości
Stado lwów zaatakowało samochód ludzi odwiedzających West Midlands Safari Park
Do przerażającego incydentu doszło wczoraj w West Midlands Safari Park. Chorda wściekłych lwów naskoczyła na samochód pełen ludzi odwiedzających to miejsce.

28-letnia Jaz Reynolds wybrała się z przyjaciółką Abi Tudge w czwartkowe popołudnie skorzystać z atrakcji dostępnych w parku. W pewnym momencie pobudzone zwierzęta ruszyły w kierunku samochodu Hyundai i-30, którym poruszały się kobiety.
Kierowca pojazdu nagrał film, na którym widać, jak grupa lwów atakuje samochód i skacze na jego dach i maskę. W pojeździe znajdowała się jeszcze dwójka dzieci. Wszyscy utknęli w środku, ponieważ pracownicy parku, w ramach obowiązujących procedur bezpieczeństwa, zostali zmuszeni do zamknięcia bram.
Przerażeni ludzie przebywali w aucie przez około 50 minut. W tym czasie strażnicy próbowali uspokoić zdenerwowane zwierzęta i opanować zaistniałą sytuację.
piątek, 23 lutego 2018 09:31
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii muszą podjąć pilne działania, aby …
Podwyżka podatku dochodowego w Wielkiej Brytanii. Nowe planu rządu mogą …
Nowe przepisy wjazdu z Wielkiej Brytanii do UE. Eurotunnel zapewnia, że …
Ponad dwa miliony rodzin w Wielkiej Brytanii nie korzysta z ulg Council …
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników. HMRC odzyska po…
Wielka Brytania zaostrza walkę z oszustwami zasiłkowymi. DWP może odwied…
Ryanair uruchamia nową trasę z Wielkiej Brytanii do Polski i zwiększa il…