Wiadomości
Włamanie w Sutton Coldfield – policja apeluje o pomoc
W domu przebywało dwóch nastolatków, przestępcy kazali im leżeć na podłodze i domagali się biżuterii oraz pieniędzy.

16 lutego około godziny 16:30 podejrzani podjechali tyłem czarnym pojazdem marki BMW 3 pod upatrzony dom znajdujący się na Hillwood Common Road w Sutton Coldfield. Z pojazdu wysiadło czterech zamaskowanych mężczyzn, którzy następnie za pomocą młota rozbili tylne drzwi i dostali się do nieruchomości.
W tym czasie w domu przebywało dwóch nastolatków. Przestępcy kazali im leżeć na podłodze i domagali się biżuterii oraz pieniędzy. Ostatecznie udało im się zdobyć sporą ilość biżuterii. O godzinie 16:45 widziano czarne BMW jadące z dużą prędkością przez Hillwood Common Road w kierunku Lichfield Road.
Detektyw Nigel Box z Force CID mówi, że do kradzieży doszło w biały dzień, w czasie, gdy wiele osób wraca do domów ze szkoły i pracy, więc ma nadzieję, że ktoś widział pojazd podejrzanych i prosi, aby zgłosić się na policję z wszelkimi informacjami. Chłopcy z napadniętego domu byli zdenerwowani i roztrzęsieni, ale na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń.
środa, 28 lutego 2018 08:00
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Wielka Brytania wprowadza nowe taryfy energetyczne – gospodarstwa domowe…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii — duże korki przy p…