Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Big Brum Buz oferujący wycieczki po Birmingham zakończył swoją działalność
Big Brum Buz oferujący wycieczki po Birmingham zakończył swoją działalność
Jedna z najlepszych atrakcji turystycznych Birmingham została zamknięta tuż przed jej 10-leciem.

Założony w 2009 roku Big Brum Buz miał na celu promowanie miasta i pokazywanie że Birmingham to nie tylko betonowa dżungla, która nie ma turystom niczego do zaproponowania.

Birmingham nie jest jedynie miastem, które dało światu rewolucję przemysłową. Ma zdecydowanie dużo więcej do zaoferowania. Liczba rosnących tu drzew jest większa niż w Paryżu, a kanały są dłuższe niż w Wenecji. Na każdym rogu można odkryć coś nowego i fascynującego, co czyni to miasto niezwykłym.

Turyści korzystający z wycieczek turystycznych jakie Big Brum Buz byli zaskoczeni ile można obejrzeć i dowiedzieć się podczas 80-minutowej wycieczki autobusem po Birmingham.

Na przejażdżkę autobusem można się było wybrać w każdą sobotę i niedzielę, od kwietnia do końca września. Przystanek początkowy znajdował się przy Colmore Row. Trasa wiedłą przez dzielnicę finansową oraz miejsca historyczne, takie jak Jewellery Quarter, Edgbaston, Highgate i Digbeth.

Takie wycieczki w Birmingham, oferował jedynie Big Brum Buz. Atrakcja turystyczna była oferowana przez Sue Behan z Harborne jako biznes niedochodowy.

Z powodu rosnącej liczby robót drogowych w mieście, wielu usterek autobusu oraz braku zainteresowania wsparciem inicjatywy przez Birmingham Council lub duże firmy autobusowe, które są nastawiony tylko na zyski, Sue zdecydowała się zakończyć działalność.
środa, 11 kwietnia 2018 09:21
 Czytaj poprzedni artykuł:
W West Midlands Safari Park i Merry Hill powstaną stacje kolejowe.
  Czytaj następny artykuł:
Strzelanina na stacji benzynowej Texaco w Yardley