Wiadomości
Policja poszukuje kobiety z Birmingham, która zaginęła kilka dni po śmierci jej syna.
West Midlands Police poszukuje zaginionej kobiety, która zniknęła kilka dni po tym jak jej syn został znaleziony martwy.

46-letniej Karen Collins nie widziano od czasu, gdy wyszła z domu, w Sparkbrook w Birmingham, w poniedziałek rano.
Jej syn, Daniel Collins, został znaleziony w sobotę w lasku w Moseley. 22-latek zmarł w piątek a jego śmierć nie jest traktowana jako podejrzana.
Według policji Karen miała na sobie buty Doc Marten i czarną sukienkę.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat jej miejsca pobytu, jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
wtorek, 01 maja 2018 15:02
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…
Ryanair podnosi premie dla pracowników. 2,5 euro za wykrycie nadwymiarow…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych lecących z brytyjskiego lotniska