Wiadomości
Policja będzie zatrzymywać i przeszukiwać ludzi w Alum Rock i Saltley
W związku z postrzeleniem nastolatka w Birmingham, policja zapowiedziała, że będzie zatrzymywać i przeszukiwać ludzi w Alum Rock i Saltley.
18-latek został postrzelony w sobotę wieczorem na College Road w Alum Rock. Aktualnie przebywa w szpitalu Heartlands, według policji jego obrażenia nie zagrażają życiu.
West Midlands Police poinformowała, że w zawiązku z tym incydentem od wtorku rano będzie częściej zatrzymywać i przeszukiwać ludzi w okolicy Alum Rock i Saltley.
Jest to możliwe dzięki wdrożeniu Sekcji 60 ustawy o wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych i porządku publicznego z 1994 r. w tym obszarze.
Oznacza to, że funkcjonariusze mogą zatrzymać i przeszukać osoby bez uzasadnionego powodu, jeśli uważają, że istnieje ryzyko przemocy lub uważają się, że osoba może posiadać broń.
poniedziałek, 21 maja 2018 22:06
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania: Digital ID nie będzie obowiązkowy wstecznie. Rząd potwi…
Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w dziennych opłatach stałych za en…
Funt szterling traci na wartości. Słabsze dane z Wielkiej Brytanii pogrą…
Podatek spadkowy w Wielkiej Brytanii uderza w zwykłe rodziny. HMRC pobra…
Pierwszy śnieg spadł w Wielkiej Brytanii! Arktyczne powietrze przyniosło…
Zmiana czasu w Wielkiej Brytanii. Kiedy cofamy zegarki w 2025 roku i dla…
DWP przyzna dodatkowe 164 GBP osobom pobierającym jedno świadczenie






