Wiadomości
Znaleziono ciało Polaka, który zaginął 5 miesięcy temu
Znaleziono ciało Polaka, który zaginął 5 miesięcy temu, podczas wspinaczki na Ben Nevis.Ciało Marcina Białasa zostały odkryte przez ekipę poszukiwawczą po tym, jak śnieg, który go przykrył, zaczął topnieć.
36-letni turysta zaginął 21 stycznia w pobliżu Observatory Gully.
W oficjalnym oświadczeniu szkocka policja poinformowała, że ciało Polaka zostało znalezione w piątek. Formalna identyfikacja jeszcze się nie odbyła , ale rodzina Marcina Białasa już została poinformowana
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 11-letnia dziewczynka napadnięta w parku | Czytaj następny artykuł: Kilka dni po śmierci mężczyzny, policja szukała broni w parku w Kingstanding |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Od 31 lipca zmieniają się przepisy dla właścicieli psów

Trzecia fala upałów w Wielkiej Brytanii. Tym razem problemem będzie nie …

Wielka Brytania: Jeden błąd może podnieść koszt ubezpieczenia na całe ży…

Supermarkety w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów. „Nie j…

Kolejne polskie lotnisko znosi limit płynów. Skorzystają także podróżni …

Ryanair wprowadza ułatwienie na 3 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: nawet 2672 GBP w lipcu. Cztery świadczenia z DWP i HMRC