Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Uczeń potrącony przez autobus w Winson Green
Uczeń potrącony przez autobus w Winson Green
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Służby ratunkowe zostały wezwane na miejsce pomiędzy Camden Street i Ellen Street w Winson Green, tuż po godzinie 16.20 we wtorek 11 lipca.

Policja otrzymała zgłoszenie o tym, że dwóch chłopców zostało potraconych przez autobus jednak się okazało że tylko jeden nich ucierpiał w wypadku.

Funkcjonariusze potwierdzili, że jeden chłopiec doznał poważnych obrażeń głowy i musiał zostać poddany specjalistycznej opiece urazowej na miejscu zdarzenia, podczas gdy inny chłopiec, któremu nic się nie stało, został przewieziony do szpitala z powodu szoku.

Rzecznik West Midlands Police powiedział: "Policja wszczęła śledztwo w celu zbadania okolicznosci wypadku pomiędzy Camden Street i Ellen Street w Winson.

Siedmioletni chłopiec został zabrany do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy, jednak jego stan jest uważany za niezagrażający życiu.

Dwunastoletni chłopiec, który był z nim w czasie katastrofy, został zabrany do szpitala do szpitala z powodu szoku, chłopiec nie odniósł żadnych obrażeń.”

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
środa, 11 lipca 2018 07:58
 Czytaj poprzedni artykuł:
Pokaz samolotów bojowych. Wielka Brytania świętowała stulecie Królewskich Sił Powietrznych
  Czytaj następny artykuł:
Główne drogi w centrum miasta zostaną zamknięte z powodu prac nad przedłużeniem linii tramwajowej