Wiadomości
Policja zamyka dochodzenie w sprawie „ataku kwasem” na kobietę, bo nie popełniono przestępstwa
Policja zamknęła dochodzenie w sprawie rzekomego ataku kwasem na kobietę w Birmingham, który spowodował poważne obrażenia twarzy - twierdząc, że nie popełniono przestępstwa.
Policja zamknęła dochodzenie w sprawie rzekomego ataku kwasem na kobietę w Birmingham, który spowodował poważne obrażenia twarzy - twierdząc, że nie popełniono przestępstwa.
47-latka twierdziła, że 24 lipca około godziny 10 w okolicach Northbrook Street w Ladywood. została zaatakowana przez motorowerzystę, który wylał na nią żrącą substancję.
Kobieta trafiła do szpitala, otrzymała specjalistyczne leczenie oparzeń.
Detektywi z West Midlands Police przeprowadzili dokładne dochodzenie i zapoznali się z kamerami przemysłowymi, starając się ustalić fakty.
Jednak teraz doszli do wniosku, że nikt inny nie był w to zaangażowany.
Rzecznik policji powiedział: "Śledztwo zostało zakończone, ponieważ nic nie wskazuje na popełnienie przestępstwa”
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Najpopularniejsze imiona dzieci nadawane w West Midlands | Czytaj następny artykuł: Mężczyzna postrzelony w ramię - policja poszukuje świadków |
Gorące Tematy

Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii otrzymają 700 GBP odszkodowania

Nie Tesco ani Sainsbury’s. Ten supermarket w Wielkiej Brytanii najszybci…

Wielka Brytania pod presją w sprawie cen paliw. Rząd może zmienić decyzj…

Wielka Brytania szykuje się na falę podwyżek. Tyle więcej zapłacisz za z…

1,3 mln osób w Wielkiej Brytanii musi zapłacić 300 GBP do HMRC. Ruszyła …

Wielkie odszkodowania dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Nawet 829 GBP d…

Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii mogą gwałtownie wzrosnąć. Nowe p…
