Wiadomości
Pożar domu w Handsworth – policja prosi o unikanie okolicy pożaru
Około 20 strażaków gasiło pożar domu na Woodstock Road w Handsworth, który wybuchł dziś rano. Pożar rozpoczął się strychu domu.
Straż pożarna została wezwana na Woodstock Road o 5.25 rano. Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, jeden z Handsworth, jeden z Ladywood i dwa z Aston.
Na szczęście rodzina, która mieszkała w domu, opuściła go przed przybyciem straży pożarnej i nikt nie ucierpiał w pożarze.
Załogi strażackie nadal są obecne na miejscu a droga jest zamknięta, jest to mała droga i wozy strażackie ją blokują.
Policja prosi mieszkańców unikanie tego obszaru.
środa, 26 września 2018 08:21
-
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: 16-latek trafi do więzienia za zabicie przyjaciela w wypadku samochodowym w Walsall | Czytaj następny artykuł: Powstanie film o słynnym niedźwiedziu Wojtku |
Gorące Tematy
DWP wzywa ludzi do ubiegania się o 201 funtów dodatku tygodniowo
Tysiące rodzin ma zaledwie dzień, aby ubiegać się o 125 funtów dodatku w…
Ogromne zmiany dla podróżnych. Kolejne brytyjskie lotnisko zlikwiduje li…
Dostawca energii w UK oferuje klientom 50 GBP gotówki
Ryanair i easyJet ostrzegają przed odwołaniami i opóźnieniami lotów