Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)
bham.pl Wiadomości West Midlands 15-latek oskarżony o usiłowanie zabójstwa podczas próby kradzieży samochodu
15-latek oskarżony o usiłowanie zabójstwa podczas próby kradzieży samochodu

15-latek został oskarżony o usiłowanie zabójstwa podczas próby kradzieży samochodu, w której 22-letni mężczyzna został kilkukrotnie dźgnięty nożem. Do zdarzenia doszło (7 października) około 6:30 rano na Heeley Road w Selly Oak.
Dwóch mężczyzn przyjechało samochodem do domu, gdy z niego wysiedli, podeszło to nich 2 czarnoskórych napastników i zażądało kluczyków od samochodu i pieniędzy. Mężczyźni zaczęli uciekać niestety jednemu z nich się nie udało. 22-letni mężczyzna został kilkukrotnie dźgnięty nożem w brzuch i klatkę piersiową. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, jego stan jest krytyczny. Policja aresztowała troje nastolatków w związku z tym atakiem. Dwóch chłopaków w wieku 15 i 17 lat zostało aresztowanych pod zarzutem usiłowania zabójstwa, a 15-letnia dziewczyna została aresztowana pod zarzutem udziału w spisku mającym na celu rabowanie.
15-latek, którego dane nie mogą zostać upublicznione z powodów prawnych, pojawi się dziś przed sądem w Birmingham. Oprócz zarzutu usiłowania zabójstwa usłyszy również sześć zarzutów usiłowania kradzieży. 17-latek też stanie dziś przed sądem w Birmingham gdzie usłyszy sześć zarzutów usiłowania kradzieży. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

środa, 10 października 2018 11:13
 Czytaj poprzedni artykuł:
Apel policji: Mężczyzna dźgnięty nożem podczas rabunku w Aston
  Czytaj następny artykuł:
Kolejne szkoły zamknięte z powodu inwazji jadowitych pająków