Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Policjantka na służbie ukradła kosmetyki ze sklepów w Bullring
Policjantka na służbie ukradła kosmetyki ze sklepów w Bullring

West Midlands Police odwołała policjantkę po tym, jak w czasie służby ukradła ze sklepów w Bullring kosmetyki o wartości £200.

Abigail Smith ukradła krem nawilżający o wartość 70 funtów z Selfridges, oraz inne kosmetyki o wartości 130 funtów ze sklepów Superdrug i Kiko Milano. Do kradzieży doszło 12 maja tego roku.

Po przesłuchaniu w sprawie niewłaściwego zachowania, któremu przewodniczył szef policji, Dave Thompson, policjantka została odwołana a sprawa przekazana do prokuratury.


W swoim oświadczeniu policjantka za swoje zachowanie obwiniała presję jaką ma w swojej pracy i skrytykowała West Midlands Police za to, że nie dała jej wystarczającego wsparcia.

Powiedziała - "Przykro mi z powodu mojego zachowania, to nie było w moim stylu, ale moje zachowanie było spowodowane stanem mojego zdrowia psychicznego w tym czasie.

W roku 2017 miałam cztery miesiące wolnego z powodu stresu w mojej pracy, a po powrocie przeniesiono mnie na inne stanowisko bez konsultacji ze mną.

Czuję, że nie otrzymałam wsparcia, które powinnam otrzymać, to miało ogromny wpływ na moje życie rodzinne i zachowanie.”

sobota, 13 października 2018 10:40
 Czytaj poprzedni artykuł:
Johnson: Brexit uczyni z Wielkiej Brytanii "super Kanadę"
  Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna zamordowany w Wolverhampton. Trzy osoby aresztowane