Wiadomości
Czy policji uda się rozwiązać sprawę morderstwa z przed 32 lat? - 4 dzień poszukiwań ciała w Sutton Coldfield
Policja ujawniła powód, dla którego zaczęli kopać w ogrodzie w Sutton Coldfield.
Policja ujawniła powód, dla którego zaczęli kopać w ogrodzie w Sutton Coldfield.
Policja badająca sprawę morderstwa Suzy Lamplugh, do którego miało dojść 32 lat temu przekopuje ogród na Shipton Road w Sutton Coldfield, w poszukiwaniu dla ciała zaginionej kobiety.
Agentka nieruchomości zniknęła w lipcu 1986 r. po spotkaniu z klientem w Fulham, w południowo-zachodnim Londynie, znanym jako pan Kipper.
25-letnia Suzy Lamplugh, została uznana za zamordowaną, oficjalnie uznano ją za zmarłą w 1994 r. ale jej ciało nigdy nie zostało znalezione.
Nikt też nie został oskarżony w związku ze zniknięciem Lamplugh, ale w 2002 r. policja wskazała skazanego, za inne przestępstwo, zabójcę Johna Cannana jako głównego podejrzanego.
Cannan, który ma teraz 64 lata, został przesłuchany, ale nigdy nie został skazany za morderstwo. Policja oświadczyła wtedy, że nie ma wystarczających dowodów, aby wnieść oskarżenie.
Teraz funkcjonariusze już od 4 dni przekopują ogród posiadłości, która kiedyś należała do matki Cannana. Specjalistyczne zespoły kryminalistyczne szukają ciała Suzy, która zaginęła w 1986 roku.
Od tego czasu sprawa zaginięcia kobiety pozostała jedną z najbardziej znanych niewyjaśnionych spraw w Wielkiej Brytanii.
Prace nad znalezieniem ciała Suzy rozpoczęły się w poniedziałek, zespoły kryminalistyczne skupiają się na zdemontowanym garażu zbudowanym na betonowej podstawie.
Metropolitan Police ujawniła, że prace wykopaliskowe są prowadzone, ponieważ policja przeprowadziła ponowne śledztwo w sprawie zaginięcia kobiety.
Po przeglądzie postępów śledztwa z 2000 roku wznowiono dochodzenie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Od dziś Ryanair i Wizz Air zmieniają zasady dotyczące bagażu podręcznego | Czytaj następny artykuł: Polak zastrzelony w Bedford |
Gorące Tematy

Pięć najbardziej dochodowych fachów w Wielkiej Brytanii. Przychody sięga…

Ryanair ogłosił alarm w trakcie lotu do Wielkiej Brytanii

Kolejna fala upałów we wrześniu? Są najnowsze prognozy Met Office

Siedem osób zginęło w tragicznym wypadku w Wielkiej Brytanii. Wśród ofia…

Polak wśród siedmiu ofiar tragicznego wypadku w Wielkiej Brytanii. Wcześ…

Wielka Brytania wprowadza zmiany w systemie świadczeń. DWP rozpoczyna ko…

Miliony osób w Wielkiej Brytanii otrzymają 300 GBP. DWP potwierdza, kto …
