Wiadomości
Mężczyzna zamordowany w Sparkbrook
Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa mężczyzny, którego znaleziono z ciężkimi obrażeniami na ulicy Birmingham.

Policja zastała wezwana na Walford Road w Sparkbrook 6 listopada o godzinie 19:00.
Na miejscu znaleziono mężczyznę z ciężkimi obrażeniami ciała.
Pomimo wysiłków lekarzy, rannego nie udało się uratować. Został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.
Trzech mężczyzn zostało aresztowanych pod zarzutem morderstwa. Aresztowani obecnie przebywają w areszcie policyjnym.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111. Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
środa, 07 listopada 2018 07:22
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Brytyjskie lotnisko wprowadza nowe zasady dla pasażerów Ryanair. Zmiany …
Pierwszy śnieg spadł w Wielkiej Brytanii! Arktyczne powietrze przyniosło…
DWP przyzna dodatkowe 164 GBP osobom pobierającym jedno świadczenie
Wielka Brytania: miliony gospodarstw domowych otrzymają 150 GBP na rachu…
Ryanair wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Nowe zasady już od list…
Zmiana czasu w Wielkiej Brytanii. Kiedy cofamy zegarki w 2025 roku i dla…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w paszportach. Wejdą w życie od…






