Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Nauczyciele pobici pod szkołą w Birmingham
Nauczyciele pobici pod szkołą w Birmingham

Nauczyciele zostali przewróceni na ziemię i kopani podczas próby interwencji w walkę, która miała miejsce przed szkołą Ninestiles Academy.

Policja poinformowała, że do zdarzenia doszło w poniedziałek o 15:45. Nauczyciele, którzy próbowali powstrzymać walkę zostali przewróceni na ziemię a następnie kopani.


Dwaj nauczycieli i uczeń zostali ranni.

Rzecznik West Midlands Police powiedział: „Policja została wezwana po otrzymaniu doniesienia o walce przy szkole Ninestiles Academy w Acocks Green około 15.45pm w poniedziałek (26 listopada).
Według doniesień, przy bramie szkoły doszło do walki między grupą ludzi. Kiedy nauczyciele próbowali interweniować, zostali powaleni i kopani. Dwaj członkowie personelu i uczeń doznali niewielkich obrażeń."

Policja nikogo nie aresztowała w związku zdarzeniem.


Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111. Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Szkoła Ninestiles Academy pojawiła się na pierwszych stronach gazet w tym roku, po tym jak nakazała uczniom chodzić po korytarzach w zupełnej ciszy.

środa, 28 listopada 2018 12:01
 Czytaj poprzedni artykuł:
Nastolatek oskarżony o gwałt i morderstwo oraz o gwałt zwłok 14-latki, był jej znajomym na Facebooku
  Czytaj następny artykuł:
„Polskie zwierzęta szerzą w Londynie dobrą opinię o Ojczyźnie. ⬇️⬇️⬇️”. Film pokazujący skandaliczne zachowanie Polaków w Londynie