Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o gwałt i brutalny atak na kobietę w centrum Birmingham
Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o gwałt i brutalny atak na kobietę w centrum Birmingham

Policja wydała ogólnokrajowy apel w celu znalezienia mężczyzny podejrzanego o gwałt i brutalny atak na kobietę w centrum Birmingham.

32-letnia kobieta doznała poważnych obrażeń po ataku, który miał miejsce między północą a 00:55 w ostatni piątek (15 marca).


31-letni Temesgen Desta, jest również poszukiwany w związku z napaścią seksualną, która miała miejsce w Merseyside 14 marca.

Policja uważa, że mężczyzna może podróżować po kraju pociągiem.

Trwa dochodzenie, a policja ostrzega aby ludzie którzy zobaczą podejrzanego nie zbliżali się do niego tylko zadzwonili pod numer 999.


Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny przestępstwa to: 20BW / 63161M / 19.

czwartek, 21 marca 2019 07:35
 
Chcesz się z nami podzielić czymś, co dzieje się blisko Ciebie? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na: redakcja@bham.plCzytaj poprzedni artykuł:
M5 będzie zamknięta przez wiele godzin z powodu wypadku przy Junction 3
  Czytaj następny artykuł:
Gromada szczurów na ulicach Newcastle. Grasowały koło restauracji