Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)
bham.pl Wiadomości West Midlands Dziś w Birmingham otwarcie największego na świecie Primarka. Co można znaleźć w środku?
Dziś w Birmingham otwarcie największego na świecie Primarka. Co można znaleźć w środku?

Dziś o godzinie 10 w Birmingham otwarty zostanie największy na świecie sklep Primarka.

Powierzchnia nowej placówki będzie o cztery razy większa od sklepu działającego obecnie przy New Street.

Nowy Primark powstanie w miejscu, w którym wcześniej znajdowało się centrum handlowe Pavilions. Budynek ten od miesięcy spowity był billboardami, za którym trwają prace remontowe.

Nowy Primark znajduje się w pięciopiętrowym budynku o powierzchni 160 000 m² i zatrudnia ponad 1000 osób, w tym 500 nowych pracowników, 430 obecnych pracowników, którzy przenieśli się ze sklepu Primark New Street i ponad 100 osób zatrudnionych w firmach partnerskich, w tym kucharze, fryzjerzy, kosmetyczki…


Klientom zaoferowany zostanie jeszcze bardziej różnorodny asortyment popularnej marki. Oprócz dużego wyboru ubrani obuwia W sklepie znajdzie się:

The Primark Café with Disney - kawiarnia z odrobiną magii Disneya. Zainspirowana myszką Mickey i przyjaciółmi Disneya, kawiarnia pozwala klientom korzystać z interaktywnej strefy gier i cieszyć się wyjątkowym menu o tematyce Disneya.

The Mezz restaurant - miejsce, w którym można kupić jedzenie na wynos lub usiąść na pełny posiłek, w tym świeżo upieczoną pizzę i lokalnie inspirowane jedzenie uliczne.


Primarket Café – pierwsza kawiarnia Primark pod własną marką, która używa wyłącznie certyfikowanych ziaren kawy Fairtrade.

Duck & Dry Xpress x Primark - studio kosmetyczne.

Mills x Primark barbers – salon fryzjerski.


Disney Shopping Area

Hogwarts Wizarding World


Custom Lab - miejsce w którym będzie można zamówić spersonalizowane koszulki i inne produkty.

Źródło: Birmingham Live

czwartek, 11 kwietnia 2019 07:15
 Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna postrzelony w ramię w parku w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Tusk: Być może uda się zapobiec wyjściu Wielkiej Brytanii z UE