Wiadomości
Eliminacje Euro 2020: Dziś Polska zagra mecz z Macedonią Północną
Reprezentacja Polski zagra dziś mecz eliminacyjny Euro 2020.
Reprezentacja Polski zagra dziś mecz eliminacyjny Euro 2020.
Podopieczni Jerzego Brzęczka 7.06. zagrają z Macedonią Północną, a trzy dni później z Izraelem.
Po pierwszych dwóch spotkaniach nasi kadrowicze z kompletem punktów plasują się na pierwszym miejscu w tabeli grupy G.
- To mecz niezwykle ważny. To też nie będzie proste spotkanie, jak się może wielu wydawać. Nie jest to łatwy przeciwnik. Wielu zawodników gra w bardzo dobrych klubach - powiedział Jakub Kwiatkowski.
- Macedończycy nie przez przypadek zdobyli 4 punkty. Nastawiamy się na ciężki mecz - powiedział Kamil Glik.
- W tej grupie już pierwsze dwie kolejki pokazały, że dużo się może wydarzyć i każdy może wygrać z każdym, więc tutaj na pewno będzie walka każdego z każdym o awans do ostatniej kolejki - stwierdził obrońca reprezentacji Polski.
- Dwa zwycięstwa dodały nam wiary i otuchy, ale nie pewno nie uspokoiły, ani nie uśpiły - oznajmił piłkarz AS Monaco.
- Cieszę się, że mamy trójkę napastników, którzy są bardzo skuteczni, ale nie zawsze ilość napastników decyduje o ofensywnej, skutecznej grze - dodał Jerzy Brzęczek.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Theresa May odejdzie dziś ze stanowiska szefowej Partii Konserwatywnej | Czytaj następny artykuł: Szok! Na ulicy w Bordesley Green ludzie parkują samochody w dwóch rzędach |
Gorące Tematy

Anglia wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Od 18 marca 2026 surow…

Siedem dużych banków w Wielkiej Brytanii rozdaje nawet 750 GBP za zmianę…

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami. DWP rozszerza kontrole kont …

Wielka Brytania wprowadza reformę Universal Credit. Od kwietnia nowe zas…

Wielka Brytania: Bankowy gigant zamknie kolejne 95 oddziałów. Nowa fala …

15-latek skazany na 13 lat za zabójstwo 12-letniego Leo Rossa w Birmingh…

Brytyjska wyspa oferuje darmowe mieszkanie. Warunek sprawia, że mało kto…
