Wiadomości
Polska w bólach wywalczyła 3 punkty z Macedonią Północną
Kadra Jerzego Brzęczka pokonała Macedonię Północną 1:0, ale nie zachwyciła.
Kadra Jerzego Brzęczka pokonała Macedonię Północną 1:0, ale nie zachwyciła.
To gospodarze przez większość meczu byli ekipą lepszą i już na samym początku mogli pokonać niepewnie interweniującego Łukasza Fabiańskiego.
Po bezbarwnej pierwszej połowie selekcjoner zdecydował się wpuścić na boisko Krzysztofa Piątka, a ten bardzo szybko się odwdzięczył.
W ogromnym zamieszaniu w polu karnym Stole Dimitrievskiego napastnik Milanu w ekwilibrystyczny sposób kopnął piłkę w stronę bramki.
Zagranie próbowali przedłużyć najpierw Robert Lewandowski, a następnie Kamil Glik, a zmylony macedoński bramkarz nie zdołał skutecznie interweniować.
Strzelony gol nie zmienił obrazu meczu, a Polacy do końca musieli drżeć o utrzymanie korzystnego rezultatu. W ostatnich minutach mieli ułatwione zadanie, bo czerwoną kartkę zobaczył Visar Musliu.
Dzięki wygranej Polska prowadzi w tabeli grupy G kwalifikacji do Euro 2020 z kompletem trzech zwycięstw.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Nie chciały się całować, zostały pobite. Atak w autobusie w Londynie | Czytaj następny artykuł: Niepokojąca liczba pracowników Birmingham bardzo mało zarabia |
Gorące Tematy

Brytyjski supermarket wycofuje brązowe jajka. Powodem nie jest smak ani …

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii
