Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Biura turystyczne oferują wycieczki do…. Primarka w Birmingham
Biura turystyczne oferują wycieczki do…. Primarka w Birmingham

Zapomnijcie o zabytkach Londynu, tajemnicach Stonehenge czy cudach architektonicznych Bath, teraz na topie są wycieczki do Primarka w Birmingham.

Biura turystyczne w całym kraju oferują klientom możliwość odwiedzenia największego na świecie centrum handlowego Primark mieszczącego się w Birmingham.


Ceny Pakietów podróży oferowane przez biura wahają się od zaledwie £14 za przejazd autokarem bez dodatków, do £120 za pakiet z noclegiem.

Przykładowo biuro Co-op Travel w Scunthorpe oferuje wycieczkę w cenie £20, a Woods Travel z Bognor Regis w West Sussex w cenie £25.

Największy na świecie sklep Primarka, mieszczący się w Birmingham, został otwarty 11 kwietnia 2019 roku.

Powierzchnia nowej placówki jest cztery razy większa od sklepu, który działał przy New Street.


Nowy Primark powstał w miejscu, w którym wcześniej znajdowało się centrum handlowe Pavilions. Budynek ten od miesięcy spowity był billboardami, za którym trwają prace remontowe.

Primark znajduje się w pięciopiętrowym budynku o powierzchni 160 000 m² i zatrudnia ponad 1000 osób, w tym 500 nowych pracowników, 430 obecnych pracowników, którzy przenieśli się ze sklepu Primark New Street i ponad 100 osób zatrudnionych w firmach partnerskich, w tym kucharze, fryzjerzy, kosmetyczki…

Klientom zaoferowany zostanie jeszcze bardziej różnorodny asortyment popularnej marki. Oprócz dużego wyboru ubrani obuwia W sklepie znajdzie się:

The Primark Café with Disney - kawiarnia z odrobiną magii Disneya. Zainspirowana myszką Mickey i przyjaciółmi Disneya, kawiarnia pozwala klientom korzystać z interaktywnej strefy gier i cieszyć się wyjątkowym menu o tematyce Disneya.


The Mezz restaurant- miejsce, w którym można kupić jedzenie na wynos lub usiąść na pełny posiłek, w tym świeżo upieczoną pizzę i lokalnie inspirowane jedzenie uliczne.

Primarket Café – pierwsza kawiarnia Primark pod własną marką, która używa wyłącznie certyfikowanych ziaren kawy Fairtrade.

Duck & Dry Xpress x Primark
- studio kosmetyczne.

Mills x Primark barbers – salon fryzjerski.

Disney Shopping Area

Hogwarts Wizarding World

Custom Lab - miejsce w którym będzie można zamówić spersonalizowane koszulki i inne produkty.

czwartek, 11 lipca 2019 09:07
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Polska rajem dla imigrantów. Coraz łatwiej o pracę
  Czytaj następny artykuł:
"Przyjaciele" skatowali nastolatkę. Nazwali ją p*****ną lesbijką