Wiadomości
Poundland zacznie sprzedawać produkty za mniej niż 1 GBP
Poundland, po raz pierwszy wprowadzi na rynek produkty sprzedawane za mniej niż 1 GBP.
Sieć handlowa, oferująca cały asortyment po 1 funcie, ma wprowadzić tańsze produkty, ale też przetestować szereg nowych przedziałów cenowych powyżej 1 £.
Poundland twierdzi, zwiększyć asortyment, aby był jeszcze bardziej atrakcyjny dla klientów.
Sklep już wcześniej sprzedawał okazjonalne przedmioty „Special Manager” za 50 pensów, teraz jednak chce wprowadzić tańsze produkty jako stały asortyment.
Założycielem sieci sklepów Poundland jest Steve Smith, który wpadł na pomysł sklepu Poundland, kiedy sprzedawał produkty bez opakowań za 10p w swoim pierwszym sklepie, który otworzył w West Bromwich w wieku 16 lat.
W 1990 roku wziął pożyczkę w wysokości 50 tysięcy funtów, kiedy po dwunastu latach, w 2002r., sprzedawał sieć sklepów Pundland, zarobił na tym 50 milionów funtów.
Wówczas firma zatrudniała 6.000 osób, a sklepy odwiedzało milion klientów tygodniowo.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 54 proc. Brytyjczyków chce brexitu za wszelką cenę | Czytaj następny artykuł: Atak nożownika w Sydney. Biegał po ulicach z nożem, zatrzymali go przechodnie |
Gorące Tematy

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: Ognisko odry w Londynie nie wygasa. Liczba zakażeń rośn…

Wielka Brytania zmieni sposób liczenia ubóstwa dzieci. Liczby mogą spaść…