Wiadomości
Bójka w Birmingham: jeden mężczyzna zamordowany, czterech jest rannych
37-letni mężczyzna został śmiertelnie dźgnięty nożem, a czterech innych zostało rannych w bójce, która miała miejsce w Sparkhill.
37-letni mężczyzna został śmiertelnie dźgnięty nożem, a czterech innych zostało rannych w bójce, która miała miejsce w Sparkhill.
Do zdarzenia doszło w nocy z piątek około 22:40 na Wilton Road.
Po przybyciu karetki, mężczyzna leżał na ulicy z poważnymi obrażeniami i pomimo najlepszych starań służb ratunkowych nie udało się go uratować. Został on uznany za martwego na miejscu zdarzenia.
Inny mężczyzna, lat 35, został znaleziony w domu z poważnymi ranami kłutymi i pozostaje w krytycznym stanie w szpitalu.
Trzech kolejnych mężczyzn również odniosło poważne obrażenia.
32-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem morderstwa i obecnie przebywa w areszcie policyjnym.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brexit nasilił ksenofobię. Nękane głównie dzieci z Polski | Czytaj następny artykuł: W Manchesterze na chodniku wydzielono pas dla użytkowników smartfonów |
Gorące Tematy

Popularna sieć dyskontów w Wielkiej Brytanii walczy o przetrwanie. Zagro…

Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Jest o ponad 90 GBP tańszy ni…

Blisko 1,5 mln migrantów w Wielkiej Brytanii pobiera benefity. Rząd chce…

Banki masowo zamykają oddziały w Wielkiej Brytanii. W maju znikną kolejn…

Polityczne trzęsienie ziemi w Wielkiej Brytanii. Partia Pracy miażdżona …

Brexit po 10 latach mocno uderzył w brytyjskie rynki. Funt i akcje pokaz…

Ryanair wydał ważny komunikat dla pasażerów. Chodzi o loty aż do marca 2…
