Wiadomości
B. Johnson wybuczany po spotkaniu z J.-C. Junckerem. Rozmowy ws. brexitu bez przełomu
Brytyjski premier Boris Johnson został wybuczany po spotkaniu z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem.
Brytyjski premier Boris Johnson został wybuczany po spotkaniu z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem.
Rozmowy dotyczyły brexitu. Pierwsze doniesienia mówią, że spotkanie nie przyniosło przełomu.
Komisja Europejska poinformowała w oficjalnym komunikacie, że w trakcie pierwszego spotkania obu polityków podsumowano wcześniejsze rozmowy oraz omówiono kolejne kroki.
Sam Boris Johnson powiedział, że rozwiązania kwestii brexitu nie ma "w walizce", ale potrzeba "ciężkiej pracy", żeby je wypracować.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: dodatkowy bank holiday w czerwcu. Powód zaskoczy wielu …

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Zmiany obejmą miliony osób

Wielka Brytania i świat przygotowują się na potężne El Niño. ONZ wydała …

Wielka Brytania planuje ogromne zmiany dla właścicieli psów i kotów. Pod…

Podróżni z Wielkiej Brytanii muszą przygotować się na duże zmiany. UE po…

Policja ujawnia najgorsze miejsca w Birmingham. Te dzielnice mają najwię…

Zakuli w kajdanki umierającego 18-letniego Henry’ego Nowaka. Nowe nagran…
