Wiadomości
Księżna Meghan Markle pozywa brytyjski tabloid. Gazeta nielegalnie opublikowała treść jej prywatnego listu do ojca
Książę Harry i Księżna Meghan pozywają brytyjski tabloid. „Mail on Sunday” opublikował treść prywatnego listu Markle do jej ojca.
Książę Harry i Księżna Meghan pozywają brytyjski tabloid. „Mail on Sunday” opublikował treść prywatnego listu Markle do jej ojca.
Magazyn miał zmanipulować jego treść poprzez usunięcie wybranych słów i akapitów. Para uważa to za naruszenie prywatności i praw autorskich, a także prowadzenie medialnej kampanii mającej uwłaczać księżnej.
Harry w obliczu sytuacji zdobył się na szczere wyznanie. "Widziałem co się dzieje, kiedy ktoś, kogo kocham, zostaje upokorzony tak bardzo, że przestaje być traktowany i postrzegany jak człowiek.
Straciłem matkę i teraz patrzę jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił" - czytamy w jego oficjalnym oświadczeniu. W 1997 Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym uciekając przed paparazzi.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rumuni zdobyli fortunę włamując się do domów w Birmingham. Teraz trafią do więzienia | Czytaj następny artykuł: Dwaj Polacy skazani za handel narkotykami |
Gorące Tematy

Pierwsza taka sytuacja w historii Wielkiej Brytanii. Nowe dane nie pozos…

Wielka Brytania: ambasada RP wydaje ważny komunikat o paszportach

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze przed wakacjami. Pasażerowie mo…

Aldi, Tesco i inne supermarkety wydają pilne alerty. Klienci muszą spra…

Największe banki w Wielkiej Brytanii zasypane skargami. Klienci otrzymyw…

Wielka Brytania: Bank Anglii utrzymuje stopy, ale ostrzega przed podwyżk…

Bank Anglii może utrzymać stopy procentowe. Kredytobiorcy w Wielkiej Bry…
