Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Dyżur konsularny w Birmingham
Dyżur konsularny w Birmingham

18 - 19 października 2019 r. (piątek/sobota) odbędzie się w Birmingham kolejny dyżur konsularny w Birmingham. Informacja została podana na stronie https://www.londyn.msz.gov.pl.

"Uprzejmie informujemy, że w dniach 18 - 19 października 2019 r. (piątek, sobota) odbędzie się dyżur konsularny w Birmingham.

adres:

Bordesley Street,
Birmingham
B 5 5PH, 


Podczas dyżuru konsularnego przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów oraz sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu – rejestracja tak jak na sprawę paszportową).

Prosimy, aby osoby zainteresowane złożeniem wniosku o paszport 5-letni dla dziecka legitymowały się polskim aktem urodzenia dziecka, wydany przez Urząd Stanu Cywilnego w Polsce (poniżej podajemy link do informacji w sprawie transkrypcji aktu urodzenia):

https://www.londyn.msz.gov.pl/


Aby zarejestrować się na spotkanie z konsulem należy wejść na portal:  https://www.e-konsulat.gov.pl/

Następnie wybrać Kraj-Region: Wielka Brytania

Placówka: Londyn

Sprawy paszportowe a następnie wybrać lokalizację (rozwinąć z prawej strony): Birmingham

Miejsca zostaną dodane w czwartek, tj. 10.10.2019 r. o godz. 14:30.


Jednocześnie przypominamy, że przy zapisach na dyżury paszportowe poza urzędem w Londynie, należy zwrócić uwagę, że na potwierdzeniach w dalszym ciągu będzie drukował się adres głównej placówki – Londyn, zamiast Bordesley Street, Birmingham B 5 5PH, Polish Millenium House. Nie jest to błąd ale techniczne ustawienia systemu e-konsulat nie podlegające zmianie. Na kilka dni przed dyżurem konsularnym otrzymają Państwo e-mail wraz z potwierdzeniem spotkania oraz niezbędnymi informacjami organizacyjnymi.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej dotyczącymi wymaganych dokumentów przy składaniu wniosku o paszport.

https://www.londyn.msz.gov.pl/

Liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona. Podczas dyżuru zostaną przyjęte tylko osoby zapisane wg listy zgłoszeń."

wtorek, 08 października 2019 21:23
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Awaryjne lądowanie samolotu easyJet z powodu bójki na pokładzie. Siedmiu Brytyjczyków zatrzymanych
  Czytaj następny artykuł:
Polak zamordowany w Dover. Aresztowano dwoje Brytyjczyków