Wiadomości
Brutalne starcia Anglików z bułgarską policją. Jeden kibic zmarł
W poniedziałek (14.10) Anglia rozgromiła na wyjeździe Bułgarię 6:0.
W poniedziałek (14.10) Anglia rozgromiła na wyjeździe Bułgarię 6:0.
Po meczu doszło do brutalnych starć między angielskimi kibicami i bułgarską policją.
14 Anglików zostało aresztowanych. Ponadto przed meczem eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy pomiędzy Bułgarią a Anglią zmarł jeden z angielskich kibiców.
Okoliczności jego śmierci nie zostały jeszcze wyjaśnione. Według jednej wersji fan zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń, których doznał podczas zadymy pomiędzy chuliganami z Wysp a bułgarską policją.
Według "Daily Mail" 32-latek trafił do szpitala, tam zaczął zachowywać się agresywnie, przez co personel musiał wezwać policję.
Anglik miał umrzeć w drodze na komisariat. Okoliczności jego śmierci będą badane.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brexit: Tekst umowy dzis, albo szczyt UE zakończy się niczym | Czytaj następny artykuł: Mężczyzna zamordowany w domu w Bromsgrove |
Gorące Tematy

Darmowe bony na zakupy w Wielkiej Brytanii. W tym regionie można dostać …

HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Milion …

Ryanair ostrzega pasażerów. Ten popularny przedmiot w bagażu podręcznym …

Wielka Brytania szykuje podwyżki płac w 2026 roku. Jest też sposób na do…

Ogromne wypłaty za kredyty samochodowe coraz bardziej realne. Średnio na…

Polka skazana za znęcanie się nad niemowlętami w londyńskim żłobku ma zo…

16-latek ugodzony nożem na parkingu w Birmingham. Policja szuka sprawcy
