Wiadomości
Z ostatniej chwili: 39 ciał znalezionych w ciężarówce jadącej z Bułgarii
Trwa dochodzenie ws. makabrycznego odkrycia. W kontenerze ciężarówki jadącej z Bułgarii znaleziono 39 ciał.
Aresztowano 25-letniego mężczyznę z Irlandii Północnej. Jest podejrzany o morderstwo - informuje "BBC".
Policja poinformowała, że ciężarówka przyjechała z Bułgarii i wjechała do kraju przez Holyhead w sobotę.
Według wczesnych danych 38 ofiar to dorośli, jedna osoba była nastoletnia.
Andrew Mariner z policji powiedział, że funkcjonariusze próbowali zidentyfikować ofiary, jednak trzeba oczekiwać „długiego procesu”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Strzelanina w Erdington: Oskarżony o morderstwo nie przyznał się do winy | Czytaj następny artykuł: Donald Tusk będzie rekomendował przywódcom opóźnienie brexitu |
Gorące Tematy

Brytyjski supermarket wycofuje brązowe jajka. Powodem nie jest smak ani …

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…