Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Birmingham New Street Station ostrzega pasażerów: pogoda może spowodować chaos na kolei
Birmingham New Street Station ostrzega pasażerów: pogoda może spowodować chaos na kolei

Stacja kolejowa, położona w centrum Birmingham wydała wczoraj ostrzeżenie przed ewentualnym chaosem i opóźnieniami pociągów spowodowanymi ulewnymi deszczami.

Birmingham New Street w mediach społecznościowych radzi pasażerom, aby zachowali ostrożność i przygotowali się na opóźnienia spowodowane silnymi deszczami.


Ostrzeżenie zostało wydane po tym jak Met Office poinformowało, że w ten weekend przez 36 godzin będzie padał deszcz w Birmingham i całym regionie Midlands.

Opady deszczu mają się zacząć już dziś i możemy się spodziewać opadów deszczu o różnej intensywności aż do niedzieli rano.

Biuro meteorologiczne nie wydało tym razem alertu pogodowego jednak ostrzega, że duże opady deszczu mogą spowodować utrudnienia w podróżowaniu, pogoda może wpłynąć na rozkład kursowania pociągów i samolotów.


Niektóre budynki mogą zostać uszkodzone w wyniku powodzi lub silnego wiatru.

Możliwe też, że nastąpią przerwy w dostawie prądu, utrudnienia w podróżowaniu i zamknięcie niektórych dróg.

piątek, 25 października 2019 09:24
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze

Chcesz się z nami podzielić czymś, co dzieje się blisko Ciebie? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na: redakcja@bham.plCzytaj poprzedni artykuł:
W Londynie odbyło się nocne czuwanie w intencji 39 imigrantów, którzy zginęli w naczepie ciężarówki
  Czytaj następny artykuł:
Polak oskarżony o gwałt i zabójstwo studentki. Wcześniej był skazany za masturbacje na ulicy i kradzież wibratorów