Wiadomości
Już wiadomo kto wygrał 105 milionów funtów w EuroMillions
Budowlaniec i asystentka sklepu, Steve i Lenka Thomson, z miejscowości Selsey w West Sussex to para, która wygrała 105 milionów funtów w loterii EuroMillions.
Budowlaniec i asystentka sklepu, Steve i Lenka Thomson, z miejscowości Selsey w West Sussex to para, która wygrała 105 milionów funtów w loterii EuroMillions.
Steve i Lenka Thomson pojawili się na konferencji prasowej, na której opowiedzieli o swojej reakcji na zdobycie ogromnej nagrody.
Wygrana padła 19 listopada, kiedy minęło dokładnie 25 lat od pierwszego losowania loterii EuroMillions na Wyspach.
Steve, który na co dzień pracuje jako pracownik branży budowlanej, powiedział, że był tak zszokowany, że myślał, że miał stan przedzawałowy.
O wygranej dowiedział się, czekając na spóźnionego kolegę w pracy.
– Zacząłem się trząść. Wiedziałem, że to naprawdę duża wygrana, ale nie wiedziałem, co robić – powiedział.
Para, która mieszka w niewielkim domu, mówi, że pierwsze, co zrobią, to kupią większy dom, aby ich dwaj synowie, w wieku 8 i 15 lat, mogli mieć własne pokoje.
Chcą kupić domy również członkom swojej rodziny. Żona Thomsona marzy, by sprowadzić swoich bliskich ze Słowacji.
Zwycięskie główne liczby EuroMillions to 8, 10, 15, 30, 42 a zwycięskie liczby Lucky Star to 04 i 06.
Największa wygrana w Wielkiej Brytanii i całej Europie wynosi 170 mln funtów i padła w zeszłym miesiącu.
Poprzednimi największymi zwycięzcami w Wielkiej Brytanii byli Colin i Chris Weir z Largs mieszkający w hrabstwie North Ayrshire, którzy wygrali 161 milionów funtów w lipcu 2011 roku.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Rzadka moneta 50p sprzedana za prawie 250 GBP. Kolekcjoner zapłacił 495 …
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg. Meteorolodzy przewidują nawet 10 cm b…