Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Apel policji: mężczyzna stracił nogę w wypadku, sprawcy uciekli
Apel policji: mężczyzna stracił nogę w wypadku, sprawcy uciekli

Policja pilnie prosi o zgłaszanie się świadków wypadku, do którego doszło 3 grudnia w Coventry. W wyniku wypadku mężczyźnie amputowano nogę.

29-latek został przygnieciony i uwieziony między Vauxhall Zafira a zaparkowanym Fordem Fiestą na Longford Road przy Star Fish Bar tuż przed 18.00.


Nastąpiło to po tym, jak kierowca Mercedesa Vito nagle zmienił pas jazdy i uderzył w Vauxhalla Zafirę, spychając go w kierunku zaparkowanej Fiesty.

Kierowca Vito ze sklonowaną tablicą rejestracyjną KU09 CEK, natychmiast odjechał z miejsca wypadku. Samochód został porzucony i spalony na Grindle Road.

Osoby, które przebywały Zafirze, zabrali swoje rzeczy z pojazdu i również uciekli, pozostawiając ofiarę leżącą na drodze. Jak się okazało, Vauxhall Zafira także miał sklonowane tablice rejestracyjne FM57 KRG.

Detektyw sierżant Paul Hughes, z zespołu ds. dochodzeń w sprawie poważnych wypadków, powiedział: „To był naprawdę przerażający incydent, w którym niewinny pieszy odniósł obrażenia zmieniające jego życie. Chcemy porozmawiać z każdym, kto pomoże nam wyśledzić kierowców tych dwóch samochodów lub z każdym, kto ma nagranie z kamery samochodowej, które może pomóc w sprawie”.


Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 2065 of 3/12.

czwartek, 05 grudnia 2019 07:36
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Wybuch gazu w Polsce, zawalił się budynek. Znaleziono ciała czterech osób
  Czytaj następny artykuł:
Ciało 45-letniego Polaka znalezione w mieszkaniu w Hull - zapił się na śmierć