Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Apel policji: Kobieta potrącona przez samochód w Handsworth. Kierowca się zatrzymał, ale po chwili uciekł z miejsca wypadku
Apel policji: Kobieta potrącona przez samochód w Handsworth. Kierowca się zatrzymał, ale po chwili uciekł z miejsca wypadku

Policja apeluje o informacje w związku z wypadkiem, który miał miejsce w Handsworth.

Kobieta została poważnie ranna po tym, jak została potrącona przez samochód na College Road tuż przed 19:00 w czwartek wieczorem.


West Midlands Police poinformowała, że kierowca pojazdu zatrzymał się i przez chwilę rozmawiał z dwoma osobami, które były na miejscu, jednak potem wsiadł do samochodu i odjechał.

Droga College Road między Somerset Road i Church Road była zamknięta przez kilka godzin.

40-letnia kobieta znajduje się w krytycznym stanie w szpitalu.

Policja prosi każdego, kto ma informację na temat wypadku lub nagrania z kamery samochodowej o kontakt.

W szczególności funkcjonariusze chcieliby porozmawiać z dwoma mężczyznami, którzy rozmawiali z kierowcą.


- Zachęcam ich do jak najszybszego skontaktowania się z nami, ponieważ posiadają istotne informacje, które mogłyby pomóc w naszym dochodzeniu — powiedział Detektyw sierżant Paul Hughes z Collision Investigation Unit w West Midlands Police

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

piątek, 10 stycznia 2020 06:33
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Polki, które uratowały ludzi z płonącego samochodu opowiedziały o akcji ratunkowej - "Pomyślałam o swojej córce, która już spała. Rozpłakałam się"
  Czytaj następny artykuł:
To Iran przez pomyłkę zestrzelił ukraińskiego boeinga - twierdzi Pentagon