Wiadomości
Niepokojące dane z Polski. Ponad 3 tysiące zakażeń koronawirusem i rekordowa liczba zgonów
W środę padł kolejny rekord zakażeń koronawirusem i zgonów w Polsce.
W ciągu doby odnotowano ponad 3 tysiące nowych przypadków. Tak źle jeszcze nie było od początku pandemii.
Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce.
W środowym raporcie poinformowano o 3003 nowych i potwierdzonych zakażeniach koronawirusem.
To absolutny rekord. Po raz pierwszy od początku pandemii liczba nowych przypadków w Polsce przekroczyła 3 tysiące.
Ministerstwo zdrowia poinformowało też o 75 kolejnych zgonach. Z powodu COVID-19 zmarło 8 osób, natomiast 67 osób zmarło w związku ze współistnieniem COVID-19 z innymi chorobami.
Liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 107 319. Zmarło w sumie 2 792 chorych.
Z powodu koronawirusa w szpitalach przebywa 4000 osób, u których potwierdzono zakażenie. 283 chorych jest pod respiratorem – poinformowało w środę Ministerstwo Zdrowia. Przekazano także, że od początku epidemii wyzdrowiało 75 346 osób, u których potwierdzono zakażenie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 574 GBP podwyżki – więce…
Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię i wracają do Polski. Zbyt niski…
DWP zamierza objąć wsparciem tysiące osób z trzema schorzeniami – nowy p…
Dostawca energii w UK wydaje pilne ostrzeżenie dla 7 milionów klientów. …
Wielka Brytania ma być drugą najszybciej rozwijającą się gospodarką wśró…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w paszportach
13-latka próbowała zabić koleżankę w szkole w Wielkiej Brytanii. Szokują…