Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Szkoła w Birmingham zamknięta, bo większość pracowników musi się izolować z powodu koronawirusa

Szkoła w Birmingham zamknięta, bo większość pracowników musi się izolować z powodu koronawirusa

Ogromna szkoła w Great Barr została zamknięta po zgłoszeniu dużej liczby przypadków Covid-19.

Q3 Academy potwierdziła, że ​​jej placówka znajdująca się na Wilderness Lane pozostanie zamknięta przez tydzień.


Rzecznik szkoły powiedział, że z powodu wielu przypadków koronawirusa i wielu osób, które muszą się izolować, szkoła nie ma wystarczającej liczby pracowników, aby prowadzić zajęcia.

Ponowne otwarcie szkoły nastąpi w poniedziałek 23 listopada. Do tego czasu pracownicy będą pracować z domu i zdalnie wspierać ponad 1000 uczniów w nauce.

W oświadczeniu rzecznika szkoły możemy przeczytać: „W weekend otrzymaliśmy powiadomienia o wielu pozytywnych przypadkach COVID-19, w wyniku których duża liczba uczniów i pracowników musi się izolować”.


„Oznacza to, że osiągnęliśmy teraz punkt, w którym nie mamy wystarczającej liczby pracowników, aby bezpiecznie otworzyć szkołę i prowadzić zajęcia”.

„Po dokładnych konsultacjach z władzami lokalnymi i z przedstawicielami służby zdrowia, mając na uwadze to, że bezpieczeństwo uczniów i pracowników jest dla nas absolutnym priorytetem, zdecydowaliśmy się zamknąć szkołę na tydzień”.

poniedziałek, 16 listopada 2020 09:36
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Rząd rozważa wprowadzenie opłat za korzystanie z dróg w Wielkiej Brytanii
 Czytaj następny artykuł:
Boris Johnson izoluje się z powodu kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem


Global Centre