Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Pogrzeb 2-tygodniowego Ciarana Morrisa, potrąconego przez samochód

Pogrzeb 2-tygodniowego Ciarana Morrisa, potrąconego przez samochód

Tłumy oddały hołd dziecku, które straciło życie w straszliwej katastrofie w Niedzielę Wielkanocną.

Orszak pogrzebowy Ciarana Leigh Morrisa przeszedł dziś rano przez High Street w Brownhills, blisko miejsca, w którym dwutygodniowy chłopczyk zginął po potrąceniu przez samochód.

Miejsce tragedii zostało udekorowane niebieskimi wstążkami ku jego pamięci, podczas gdy dzisiaj, w środę, 28 kwietnia, tłumy ustawiły się wzdłuż drogi, aby złożyć mu ostatni hołd.


Przed orszakiem pogrzebowym przejechali motocykliści, a ogromna procesja pogrzebowa prowadzona przez biały powóz i konie przeszła przez High Street z pochodnią niebieskiego dymu.

2-tygodniowy Ciaran Leigh Morris zmarł po tym, jak jego wózek został potrącony przez samochód.

18-letni rodzice dziecka, Camaron Morris i Codie Holyman,  byli na swoim pierwszym wspólnym rodzinnym spacerze, kiedy doszło do wypadku.

Samochód wjechał na chodnik i uderzył w wózek, w którym znajdował Ciaran Leigh Morris.

Do wypadku doszło w Niedzielę Wielkanocną,  4 kwietnia około godziny 16:00. na High Street w Brownhills, gdy rodzice szli z dzieckiem po chodniku.

Chłopczyk został przewieziony do szpitala, ale niestety nie można było nic zrobić, aby uratować jego życie.


Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, ale niedługo po wypadku policja aresztowała 34-letniego Jamesa Paula Davisa,  podejrzanego o spowodowanie śmierci przez niebezpieczną jazdę.

James Paul Davis, lat 34, z Walsall, został oskarżony o niebezpieczną jazdę, prowadzenie pojazdu bez ubezpieczenia, niezatrzymanie się na miejscu zderzenia i niezgłoszenie kolizji.

Odmówiono mu zwolnienia za kaucją i osadzono w areszcie, 4 maja ma ponownie stawić się w sądzie koronnym w Wolverhampton.

środa, 28 kwietnia 2021 14:02
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Trzecia fala epidemii w UK może przynieść znacznie mniej znaczący wzrost zachorowań
 Czytaj następny artykuł:
Policjantka znaleziona martwa w Kent