Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Mężczyzna nie przyznał się do spowodowania śmierci dwutygodniowego dziecka przez niebezpieczną jazdę

James Paul Davis pojawił się w sądzie koronnym w Wolverhampton miesiąc po wypadku, w którym zginął dwutygodniowy Ciaran Leigh Morris na Brownhills High Street.

Mężczyzna nie przyznał się do spowodowania śmierci dwutygodniowego chłopca przez niebezpieczną jazdę.

34-letni James Paul Davis, również zaprzeczył osobnemu przestępstwu spowodowania śmierci przez prowadzenie pojazdu bez ubezpieczenia.


James Paul Davis z Walsall jest oskarżony o niebezpieczną jazdę, prowadzenie pojazdu bez ubezpieczenia, niezatrzymanie się na miejscu zderzenia i niezgłoszenie kolizji.

18-letni rodzice dziecka, Camaron Morris i Codie Holyman,  byli na swoim pierwszym wspólnym rodzinnym spacerze, kiedy doszło do wypadku.

Samochód wjechał na chodnik i uderzył w wózek, w którym znajdował Ciaran Leigh Morris.

Do wypadku doszło w Niedzielę Wielkanocną,  4 kwietnia około godziny 16:00. na High Street w Brownhills, gdy rodzice szli z dzieckiem po chodniku.


Chłopczyk został przewieziony do szpitala, ale niestety nie można było nic zrobić, aby uratować jego życie.

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, ale niedługo po wypadku policja aresztowała 34-letniego Jamesa Paula Davisa,  podejrzanego o spowodowanie śmierci przez niebezpieczną jazdę.

Mężczyźnie odmówiono mu zwolnienia za kaucją i osadzono w areszcie, 4 października ma ponownie stawić się w sądzie koronnym w Wolverhampton.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
10 000 funtów nagrody za pomoc w odnalezieniu mordercy policjantki
 Czytaj następny artykuł:
Lekarz oskarżył matkę o zmyślanie objawów u córki. 11-latka zmarła