Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Pracownica szpitala użyła karty płatniczej pacjentki zmarłej na COVID-19, aby kupić chipsy, słodycze i napoje

Pracownica szpitala użyła karty płatniczej pacjentki zmarłej na COVID-19, aby kupić chipsy, słodycze i napoje

Pracownica szpitala w Birmingham użyła karty bankomatowej pacjentki zmarłej na COVID-19, aby kupić chipsy, słodycze i napoje gazowane.

23-letnia Ayesha Basharat, pracowała jako asystentka opieki zdrowotnej na oddziale COVID w szpitalu Heartlands, kiedy ukradła kartę zmarłej pacjentki.


83-letnia kobieta zmarła zaledwie 17 minut przed tym, jak Basharat użyła jej karty w szpitalnym automacie, aby kupić chipsy, słodycze i napoje gazowane.

Pracownica służby zdrowia tego wieczoru ponownie skorzystała z karty, a gdy wróciła do pracy cztery dni później, próbowała jej użyć dwukrotnie.

Basharat, która mieszka w Birmingham w Wielkiej Brytanii początkowo twierdziła, że ​​znalazła kartę na podłodze, a podczas płacenia „pomyliła się” z jej własną kartą.


Została aresztowana podczas swojej zmiany, gdy była jeszcze w posiadaniu karty.

23-latka przyznała się do kradzieży i oszustwa przez fałszywe oświadczenie i otrzymała dwa pięciomiesięczne wyroki pozbawienia wolności, oba w zawieszaniu na 18 miesięcy.

czwartek, 10 czerwca 2021 09:14
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Indie odnotowały najwyższą liczbę codziennych zgonów na świecie od początku pandemii
 Czytaj następny artykuł:
Ewakuacja hotelu w pobliżu szczytu G7 w Kornwalii