Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Apel policji: Ciało niezidentyfikowanej kobiety wyciągnięte z kanału w Smethwick

Policja wszczęła śledztwo po tym, jak z kanału w Smethwick wyciągnięto ciało niezidentyfikowanej kobiety.

Tragicznego odkrycia dokonano przy ulicy John Bright Street około godziny 10 rano (1 września).


Mimo usilnych starań medyków kobieta, która prawdopodobnie miała 60 lub 70 lat, została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia.

West Midlands Police poinformowała, że traktuje jej śmierć jako „niewyjaśnioną”.

Została opisana jako czarna z krótkimi siwymi włosami afro, na głowie miała czarną perukę. Miała aparat słuchowy i miała na sobie koszulkę w niebiesko-białe paski z homarami, beżowy sweter i długą niebiesko-białą spódnicę w kwiaty. Miała też na sobie ciemnoróżową kurtkę i czerwone buty.

Policja udostępniła zdjęcie obuwia w celu jej identyfikacji.


Rzeczniczka West Midlands Ambulance Service powiedziała: „Dwie karetki pogotowia, ratownik medyczny, Midlands Air Ambulance Critical Care Car i zespół reagowania w obszarze zagrożenia (HART) zostały wysłane do kanału Birmingham w pobliżu Steel Bright Road w Smethwick po doniesieniach o osobie w wodzie”.

„Policjanci byli pierwsi na miejscu i pomogli przenieść kobietę z kanału, gdzie personel karetki natychmiast zaczął udzielać zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych. Niestety, pomimo ich najlepszych starań, nie udało się jej uratować i na miejscu potwierdzono jej zgon”.

Rzecznik policji w West Midlands powiedział: „1 września w kanale przy John Bright Street w Smethwick znaleziono ciało kobiety. Próbujemy ją zidentyfikować, aby poinformować o tym jej krewnych. Opublikowaliśmy zdjęcie czerwonych kapci, które nosiła w nadziei, że ktoś je rozpozna”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
1 na 7 dzieci ma długotrwałe objawy COVID-19 kilka miesięcy po zakażeniu
 Czytaj następny artykuł:
76% osób z Covid-19, które trafiły na intensywną terapię w Birmingham, nie było zaszczepione