Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Dom w Dudley ostrzelany przez nieznanego sprawcę

Policja wszczęła śledztwo po tym, jak ktoś ostrzelał jeden z domów w Netherton w Dudley.

We wtorek, 12 października, we wczesnych godzinach rannych dom mieszczący się na ulicy na Crescent Road został ostrzelany przez nieznanego sprawcę.


Na całe szczęście podczas ataku nikt nie został ranny. Miejsce zdarzenia zostało zamknięte, przez policję na czas prowadzenia badań kryminalistycznych.

Rzecznik West Midlands Police powiedział: „Prowadzimy śledztwo po tym, jak we wczesnych godzinach porannych (12 października) oddano strzały w kierunku domu znajdującego się przy Crescent Road w Netherton”.

„Stało się to tuż przed 1.20 i na szczęście nikt nie został ranny. Sprawdzamy nagrania monitoringu i prowadzimy analizę kryminalistyczną miejsca, które jest obecnie ogrodzone kordonem policyjnym. Rozmawiamy również z ludźmi w okolicy, aby sprawdzić, czy coś widzieli”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.


Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 141 z 12 października.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Dwie osoby ranne w wypadku pociągu na stacji w północnym Londynie
 Czytaj następny artykuł:
Rekordowa kumulacja w EuroMillions: do wygrania 184 milionów funtów


// //