Wiadomości
Ryanair ogłosił nową trasę z Wielkiej Brytanii do Polski
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły nowe połączenie dwa razy w tygodniu z lotniska Leeds Bradford do Poznania.
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły nowe połączenie dwa razy w tygodniu z lotniska Leeds Bradford do Poznania.
Loty na nowej zimowej trasie rozpoczną się 4 grudnia 2021 roku i będą się odbywały do marca 2022 roku.
Przemawiając na temat nowej trasy, dyrektor handlowy Ryanair, Jason McGuinness, powiedział: „Jako linia lotnicza numer jeden w Europie, Ryanair nadal angażuje się w odbudowę europejskiego przemysłu lotniczego i turystycznego poprzez przywrócenie łączności i zwiększenie sieci pasażerów do ponad 225 milionów do 2026 roku”.
„Ponieważ tej zimy Ryanair odbierze 55 dodatkowych samolotów Boeing 737-8200, cieszymy się, że możemy dodać tę nową trasę z Leeds Bradford do Poznania” - dodał.
Nowe loty odbywające się dwa razy w tygodniu, pozwolą wielu podróżnym na od dawna oczekiwany rodzinny wypad do Poznania w przystępnych cenach.
Trasa Poznań będzie 22. trasą tego przewoźnika z północnego lotniska regionalnego.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Limit płatności zbliżeniowych w UK został zwiększony do 100 GBP | Czytaj następny artykuł: Morderstwo brytyjskiego posła jest traktowane jako atak terrorystyczny |
Gorące Tematy

Wielka Brytania ogłasza zmiany w bank holiday na 2026 rok. Pojawił się d…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Kto musi czekać dłużej i ile wy…

Szef Ryanair do Brytyjczyków: Głosowaliście za Brexitem – to teraz stójc…

Wielka Brytania szykuje się na uderzenie sztormu Dave. Wydano poważne os…

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w zwolnieniach lekarskich

Ryanair uruchamia 5 nowych tras z Wielkiej Brytanii, w tym loty do Polsk…

Kolejny duży bank w Wielkiej Brytanii zamyka oddziały. W kwietniu znikni…
