Wiadomości
Donald Tusk przekroczył prędkość. Zatrzymano mu prawo jazdy
Donald Tusk został zatrzymany na drodze w terenie zabudowanym w Wiśniewie koło Mławy. Przekazano, że jechał 107 km/h.
Donald Tusk został zatrzymany na drodze w terenie zabudowanym w Wiśniewie koło Mławy. Przekazano, że jechał 107 km/h.
Otrzymał mandat w wysokości 500 złotych, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane na trzy miesiące.
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej podał, że karę przyjął "bez dyskusji" i ocenił, że jest ona "adekwatna".
- Nie kwestionował swojej winy, przyjął mandat w wysokości 500 zł oraz 10 punktów karnych. Zgodnie z procedurami kierowca stracił prawa jazdy na okres trzech miesięcy – przekazała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie aspirant sztabowy Anna Pawłowska.
Donald Tusk na swoim profilu na Twitterze ocenił, że kara jest adekwatna. "Przyjąłem ją bez dyskusji" - napisał. Potwierdził, że otrzymał także dziesięć punktów karnych.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Council Tax i Stamp Duty do likwidacji? Nowy podatek od…

Brytyjski bank zniknie z ulic po 173 latach. Lloyds wygasza znaną markę

„Nie ma takiego kraju”. Polska rodzina nie wpuszczona do samolotu w UK. …

Wielką Brytanię czeka 10-dniowa fala upałów z temperaturami osiągającymi…

Wielka Brytania: miliony domów muszą zrobić to pilnie. Inaczej zapłacą w…

Wielka Brytania: linie lotnicze chcą zawieszenia nowych kontroli UE. Sam…

Ryanair zlikwiduje kolejne opłaty? Sąd uznał 5 z nich za bezprawne
