Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Tragiczny wypadek w Walsall. Nie żyje jedna osoba

Kobieta straciła życie, a kolejne dwie osoby trafiły do​​szpitala po tragicznym wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Walsall.

Policja, ratownicy medyczni i strażacy przybyli na Broadway o godzinie 19:24 w niedzielę 21 listopada po otrzymaniu zgłoszenia o zderzeniu dwóch pojazdów.


Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Broadway i Magdalene Road. Na miejsce zdarzenia przybyły dwie karetki pogotowia, dwóch ratowników medycznych oraz lekarz urazowy.

Rzecznik West Midlands Ambulance Service powiedział: „Po przyjeździe zastaliśmy czterech pacjentów”.

„Kobieta kierująca jednym samochodem, została wydobyta z pojazdu przez straż pożarną. Szybko rozpoczęły się zaawansowane zabiegi resuscytacyjne, chociaż stało się jasne, że pomimo najlepszych wysiłków personelu pogotowia ratunkowego, nic więcej nie można było zrobić, aby ją uratować. Potwierdzono jej śmierć na miejscu zdarzenia”.

„Jeden pasażer z drugiego samochodu, doznał obrażeń nieuznawanych za zagrażające życiu i został przewieziony do szpitala Walsall Manor w celu dalszego leczenia”.


„Drugi pasażer tego samego samochodu, został zbadany na miejscu i miał potencjalnie poważne obrażenia, został przewieziony do szpitala Queen Elizabeth Hospital w Birmingham w celu dalszego leczenia”.

„Kierowca drugiego samochodu, nie chciał być przebadany”.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Rozpędzony samochód staranował uczestników parady bożonarodzeniowej w Wakuesha w USA. 5 osób nie żyje
 Czytaj następny artykuł:
Doradca rządowy zaleca powrót obowiązku noszenia masek w Anglii


// //