Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Śmiertelnie ranny mężczyzna znaleziony na parkingu Tesco w Walsall

Śmiertelnie ranny mężczyzna został znaleziony na parkingu supermarketu Tesco w Walsall.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 14 marca około godziny 17:00, przed supermarketem mieszczącym się na Silver Street w Walsall, śmierć mężczyzny jest traktowana jako niewyjaśniona.


Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy próbowali udzielić mu pierwszej pomocy, niestety nic nie można było zrobić, aby go uratować.

Mężczyzna po pięćdziesiątce został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie incydentu i prosi o kontakt każdego, kto ma jakieś informacje na temat tego zdarzenia.


Rzecznik policji w West Midlands powiedział: „Prowadzimy śledztwo po śmierci mężczyzny w Walsall wczoraj po południu (14 marca)”.

„Stało się to na parkingu Tesco na Silver Street w Brownhills około godziny 17:00. Mężczyzna, który ma 50 lat, został ranny i pomimo najlepszych wysiłków personelu medycznego niestety zmarł na miejscu”.

„Jego śmierć jest obecnie traktowana jako niewyjaśniona. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, jest proszony o kontakt za pośrednictwem czatu na żywo na naszej stronie internetowej lub o kontakt telefoniczny pod numerem 101. Proszę zacytować dziennik 3322 z 14 marca”.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
21 chorych na raka ukraińskich dzieci przyjechało z Polski na leczenie do Wielkiej Brytanii
 Czytaj następny artykuł:
Ryanair, Wizz Air, Jet2, TUI: Wszystkie ograniczenia w podróżach do Wielkiej Brytanii zostaną zniesione w piątek