Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Kobieta i mężczyzna znalezieni martwi w domu Halesowen

Kobieta i mężczyzna zostali znalezieni martwi w mieszkaniu w Halesowen w Wielkiej Brytanii.

Ich ciała zostały znalezione w jednym z domów na ulicy Bournebrook Crescent około 6.40 w piątek 25 marca, poinformowała policja.

West Midlands Police poinformowała, że ​​ich śmierć „bez wątpienia będzie szokiem” dla sąsiadów i lokalnej społeczności. Jednak funkcjonariusze twierdzą, że jest to odosobniony incydent.


Rzecznik policji powiedział: „Ciała mężczyzny i kobiety znaleziono wczoraj rano w mieszkaniu w Halesowen. Zostaliśmy wezwani do domu na Bournebrook Crescent około 6.40 rano w związku zaniepokojeniem o mieszkających tam ludzi”.

„W środku znaleziono mężczyznę i kobietę, którzy niestety zostali uznani za zmarłych na miejscu zdarzenia”.

Policja nie udzieliła szczegółowych informacji, poinformowała, że obecnie trwa dochodzenie i że w przyszłym tygodniu ma się odbyć sekcja zwłok.

Det Insp Laura Harrison powiedziała: „Obecnie trwa śledztwo, aby dowiedzieć się, co się stało. Bez wątpienia będzie to ogromny szok dla sąsiadów i lokalnej społeczności. Jednak uważamy, że jest to odosobniony incydent i nie ma zagrożenia dla innych mieszkańców”.


Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 502 z 25 marca.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Dziś w nocy zmiana czasu. Będziemy spać o godzinę krócej
 Czytaj następny artykuł:
Pijana kobieta z dziećmi w samochodzie potrąciła przechodnia w Walsall i uciekła