Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ciało znalezione w samochodzie pod szpitalem. Mężczyzna aresztowany pod zarzutem morderstwa

Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem morderstwa po tym, jak w samochodzie przed szpitalem znaleziono ciało 56-letniego mężczyzny.

Funkcjonariusze zostali wezwani do szpitala Good Hope Hospital w Sutton Coldfield, gdy w samochodzie na parkingu zostało znalezione ciało mężczyzny. Pojazd stał w pobliżu wejścia do oddziału ratunkowego.


Do zdarzenia doszło o godzinie 16:50 w piątek 22 kwietnia w Sutton Coldfield w Anglii.

Policja potwierdziła dzisiaj, że 43-latek z Tamworth został aresztowany w Birmingham pod zarzutem morderstwa. Mężczyzna przebywa w areszcie policyjnym.

Nadal nie jest jasne, w jaki sposób zginął mężczyzna, ale podejrzanemu postawiono zarzut morderstwa.

Policja przekazała, że rodzina ofiary została poinformowana i jest wspierana przez specjalnie wyszkolonych funkcjonariuszy.


W najbliższym czasie ma się odbyć sekcja zwłok zmarłego.

Samochód, w którym znaleziono mężczyznę, został przewieziony do bardziej szczegółowej analizy kryminalistycznej.

Część parkingu, która została odgrodzona kordonem, na czas prowadzenia dochodzenia przez detektywów i lekarzy medycyny sądowej została ponownie otwarta.

Rzecznik policji w West Midlands powiedział: „Nasze śledztwo w sprawie śmierci 56-letniego mężczyzny z Kingstanding w Birmingham trwa”.

Zobacz też:


„Jego ciało znaleziono w samochodzie przy szpitalu Good Hope Hospital w Sutton Coldfield w piątek 22 kwietnia. Jego rodzinie przekazano smutne wieści”.

„Sekcja zwłok odbędzie się tak szybko, jak to możliwe. To pomoże nam zrozumieć, co spowodowało niewyjaśnioną śmierć mężczyzny”.


„43-latek z Tamworth został aresztowany wczoraj wieczorem w Birmingham pod zarzutem morderstwa. Pozostaje w areszcie”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Proszę podać numer referencyjny 2955-220422.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna z nożyczkami atakował przechodniów. Ranił co najmniej 11 osób
 Czytaj następny artykuł:
Brytyjczycy podróżujący do Portugalii będą traktowani jak obywatele UE


// //