Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Apel policji: Strzały z broni palnej oddane w Handsworth

Policja wszczęła dochodzenie po tym, jak w Handsworth w Birmingham oddano strzały z broni palnej z samochodu.

Policja poinformowała, że ​​strzały oddano z małego czarnego samochodu na Holly Road około 19:45 w czwartek (12 maja).


Spowodowały one uszkodzenie srebrnego VW Passata. Na szczęście nikt nie został ranny.

Policja natychmiast ogrodziła drogę kordonem przy skrzyżowaniach York Road i Thornhill Road, w pobliżu wejścia do parku.

Na miejscu pojawiły się służby kryminalistyczne prowadzące śledztwo oraz przepytujące świadków i przeglądające nagrania telewizji przemysłowej.

Ruch uliczny i pieszy został wstrzymany, a policja apeluje do każdego, kto ma informacje o incydencie, aby się z nimi skontaktował.

DI Michelle Cordell, która prowadzi dochodzenie, powiedziała: „Jesteśmy na wczesnym etapie tego śledztwa, ale jasne jest, że działania osób odpowiedzialnych mogły mieć druzgocące i śmiertelne konsekwencje”.


„Badamy wszystkie okoliczności tego, co się stało i dlaczego to się stało. Naszym priorytetem jest identyfikacja i zlokalizowanie zaangażowanych osób, aby mogli ponieść konsekwencje swoich działań. Jeśli możesz nam w tym pomóc, skontaktuj się z nami”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 20/450355/22

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Dziecko utonęło w wannie, bo matka zemdlała dzień po przyjęciu szczepionki przeciw Covid-19
 Czytaj następny artykuł:
Kobieta wielokrotnie dźgnięta nożem w Rowley Regis