Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Motocyklista walczy o życie po wypadku w Kingstanding. Aresztowano 5 osób

Motocyklista walczy o życie w szpitalu po wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w Birmingham.

30-letni motocyklista został ciężko ranny po potrąceniu przez Forda Focusa, pasażerowie samochodu uciekli z miejsca zdarzenia.


Do zdarzenia doszło na Kings Road w Kingstanding, we wczesnych godzinach porannych, w środę, 18 maja.

West Midlands Police poinformowała, że ​​pasażerowie samochodu opuścili miejsce zdarzenia.

Pięć osób — w wieku od 15 do 34 lat — zostało później aresztowanych pod zarzutem kradzieży pojazdu i niebezpiecznej jazdy, wszyscy przebywają w areszcie policyjnym.

Rzecznik West Midlands Police powiedział: „Wszczęliśmy śledztwo po tym, jak we wczesnych godzinach porannych (18 maja) motocyklista został potrącony przez Forda Focusa na Kings Road, Kingstanding. 30-letni mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie pozostaje w stanie krytycznym”.


W oświadczeniu dodano: „Pasażerowie samochodu uciekli z miejsca zdarzenia, ale pięć osób, w wieku od 15 do 34 lat, zostało później aresztowanych pod zarzutem kradzieży pojazdu i niebezpiecznej jazdy. Wszyscy pozostają w areszcie policyjnym”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 23 z dnia 18/05.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
21-letnia Polka zadźgana na ulicy w Londynie
 Czytaj następny artykuł:
Ważny komunikat w sprawie polskich paszportów i nieuczciwych pośredników w UK